Hakkımızda

İlk oteli 2009 yılında NEVV SİVAS olarak açtık. Ardından İstanbul’a NEVV GALATA geldi. Bu noktadaki vizyonumuz; eski mutena semtlerdeki konakların tarihi dokularına sadık kalıp yenilemek ve onları birer butik konaklama mekanları olarak tekrar hayata kazandırmak oldu. Sivas’ta başladığımız hizmet yolculuğumuzun 3. durağı: NEVV BOSPHORUS. Bundan yüz yıl önce Jacques PERVITITCH’in bir at üzerinde İstanbul’u gezerek oluşturduğu ORTAKÖY haritasında, 4 binadan oluşan FERİT PASHA konağının da yer aldığı eski eser binalarımızı, iki yılı aşkın süren renovasyon çalışmaları ile tamamladık. Eskinin ruhunu korurken modern ihtiyaçlara da bünyesinde yer veren Nevv Bosphorus, misafirlerine ev konforunu yaşayacakları sıcak ve elit bir mekan sunmakta. Kaliteli ve özel konaklama mekanları yaratma anlayışımızı, gelecekte de yeni projelerle sürdürüp sizlerle buluşturma arzusundayız.

Konaklama

İSTANBUL'UN KALBİNİN ATTIĞI YERDE, ORTAKÖY'DEYİZ...

12 suitten oluşan NEVV BOSPHORUS, 4 tarihi binanın birleştirilmesiyle hayata geçmiştir..İstanbul’un kalbinde Ortaköy'de yer alır. Arnavut kaldırımlı Ortaköy Meydanı,Ortaköy Cami, bir dizi lüks mağaza, restoran, kafe ve kulübe komşuluk etmektedir.

Otelimizin şık dizaynı, rahatınız için sunulan konforla beraber, NEVV BOSPHORUS’ taki konaklamanızı unutulmaz kılacaktır. Neye ihtiyacınız olursa sizin için temin edeceğimizi unutmayın.

Giriş 14:00
Çıkış 12:00
Rezervasyon iptali

Ön ödeme durumunda ücretsiz iptal hakkı bulunmamaktadır.İptal halinde sizden alınacak ödeme tutarının 100% 'dür.

Şartlar ve Koşullar

Ön ödeme durumunda ücretsiz iptal hakkı bulunmamaktadır.İptal halinde sizden alınacak ödeme tutarının 100% 'dür.